خوب اولین نکته :

توی تراوین یک قانون ننوشته هست که میگه هرکس که تعداد نیروی بیشتری توی حمله داشته باشه اون آسیب کمتری میبینه. 

گفتم یه مدل دیگه که رو براتون بزارم.

اما قبل از دیدن اونا چند تا نکته مهم رو توی تراوین باید بهتون بگم.

 

خوب اینم نیروهای پشتیبانی از واندر:

 

 


این موضوع رو توی گزارشای زیر دقت کنید. اگر خواستید به کسی حمله کنید اینو در نظر نگیرید که مدافع مثلا 1000 تا نیرو داره پس اگر من 2000 تا بفرستم کافیه. بلکه اگر شما با 10000 تا نیرو بهش حمله بزنید اون وقت علاوه براینکه مطمعن هستید که پیروز هستید و در ثانی مطمعنا تلفات شما کاهش خواد یافت.

 

 

 

 

علاوه بر بازیکنا ناتارها هم به واندر حمله میزنن  حالا یه سوال پیش میاد اونم اینه که به نظرتون چرا این حملات به واندر وجود داره تازه اونم توسط ناتار ها؟ یا اینکه حملات ناتار ها رو چه کسایی انجام میدن؟ آیا این حملات به طور و قدرت مساوی به صاحبان واندر صورت میگیره یا بعضی کمتر یا بعضی بیشتر؟ آیا این کار روشی برای کنترول زمان و مدت دوره ی هر جهان نیست؟ . قبلا گفتم بازم میگم تراوین یک بازی نیست بلکه یک شهربازی هست که شما برای تفریح و بازی بهش سر میزنید و برای بازی کردن و استفاده از تجهیزات شهر بازی شما باید هزینه کنید اگر میخواید که جزو بهترین ها باشید … این هزینه دوصورته یا زمانی یا پولی …

 

 

نکته مهم دیگه توی حمله کردن به یک نفر اینه که حتما قهرمانتونو همراه نیروهاتون ارسال کنید و تنظیماتشو هم فقط روی قدرت و امتیاز هجومی باید بزارید . و بازیکنان مدافع هم باید عکس اینو قرار بدن یعنی قدرت قهرمان و امتیاز دفاعی . تا تلفات کمتری بدید .

گزارش زیر رو نگاه کنید  علاوه بر اینکه قهرمان در محاجم وجود نداره بیشتر بودن تعداد نیروهای دفاعی هم مزید برعلت شده که مدافع تلفات کاملا ناچیزی در مقابل مهاجم داشته باشه.

گزارشی از تخریب شگفتی جهان:

 

 

 

گزارشی از جاسوسی:

 

 

گزارشی از دزدید کتیبه:

 منبع :2online4.ir